-9.8 C
Warszawa
środa, 28 września, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  17 października Dniem Sprzedaży Bezpośredniej

  Najnowsze

  17 października Dniem Sprzedaży Bezpośredniej. To propozycja zawarta w obywatelskim projekcie ustawy, który posłowie rozpatrzą w Sejmie.

  17 października Dniem Sprzedaży Bezpośredniej, agri24

  Zdaniem wnioskodawców ustanowienie tego dnia stworzy przyjazne warunki do organizacji wydarzeń społecznych i gospodarczych, podczas których będzie możliwe podnoszenie świadomości społecznej w zakresie prowadzenia sprzedaży bezpośredniej. Ponadto, jak podkreślają autorzy projektu, popularyzacja idei sprzedaży bezpośredniej wpłynie pozytywnie na rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

   

  17 kwietnia br. do Sejmu wpłynęło zawiadomienie o utworzeniu Komitetu Obywatelskiej Inicjatywy Ustawodawczej projektu ustawy o ustanowieniu 17 października Dniem Sprzedaży Bezpośredniej. 29 kwietnia br. marszałek Sejmu wydał postanowienie o przyjęciu zawiadomienia. Projekt wraz z podpisami popierających go obywateli został złożony do Sejmu 23 lipca 2015 r. 7 sierpnia br. Komitet wyznaczył adwokata Michała Chodkowskiego na swojego przedstawiciela w pracach legislacyjnych. Tego samego dnia projekt został skierowany do pierwszego czytania na posiedzeniu Sejmu.

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ciągnął kobietę za traktorem. Kierowca kompletnie pijany

  Do zdarzenia doszło w niedzielę, przed godz. 18. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego kierując ciągnikiem,...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -