-9.8 C
Warszawa
niedziela, 1 sierpnia, 2021

  20-latek ukradł ciągnik rolniczy. Prowadził go pod wpływem alkoholu

  Najnowsze

  Dwa zarzuty usłyszał 20 letni mieszkaniec gminy Pniewy podejrzany o kradzież ciągnika rolniczego oraz kierowanie nim w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został zatrzymany bezpośrednio po otrzymanym zgłoszeniu o kradzieży.

  W dniu 16 maja br. około godziny 23, dyżurny otrzymał zgłoszenie o kradzieży ciągnika rolniczego. Do zdarzenia doszło w Wielonku. Znany poszkodowanemu sprawca ukradł traktor wraz z wózkiem inwentarzowym z terenu jego posesji i najprawdopodobniej miał jechać nim lasem w kierunku Orliczka.

  Policjanci sprawdzili więc dukty leśne. Na drodze Wielonek-Orliczko, kryminalni z Szamotuł znaleźli skradziony pojazd, a wraz z nim podejrzanego o kradzież.  Ciągnik prowadził 20-letni mieszkaniec gminy Pniewy. Po sprawdzeniu stanu jego trzeźwości, okazało się, iż miał 0,96 promila alkoholu w organizmie. Kradzież nie była więc jedynym przewinieniem z jego strony.

  20-latek został zatrzymany, a ciągnik rolniczy wrócił do właściciela. Gdy podejrzany o kradzież wytrzeźwiał, został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

  Przyznał się do zarzucanych czynów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zamów koszulkę
  kalendarz dostaniesz

  spot_img

  Już 312 przypadków ptasiej grypy

  Główny Lekarz Weterynarii w wydanym komunikacie poinformował o stwierdzeniu kolejnych ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) u drobiu nr...

  Więcej artykułów