-9.8 C
Warszawa
niedziela, 24 października, 2021

  5 osób poszkodowanych w wypadku z udziałem ciągnika i trzech aut

  Najnowsze

  Do zdarzenia doszło 24 września br. po godzinie 22:00 w miejscowości Kolonia Sokołówka, powiat biłgorajski. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki BMW, 21-letni mieszkaniec gminy Frampol jadąc w kierunku Biłgoraja wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania pojazdu marki BMW jadącego w tym samym kierunku.

  W wyniku tego manewru jadąca z przeciwnej strony 40-latka z gminy Dzwola, która kierowała samochodem marki Citroen zjechała do przydrożnego rowu, natomiast 21-latek w trakcie powrotu na swój pas uderzył w jadący prawidłowo w stronę Biłgoraja ciągnik rolniczy, którym kierował 31-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce.

  fot. Policja

  21-letni kierowca BMW oraz podróżujący z nim mężczyźni w wieku 18 i 24-lat zostali przetransportowani do szpitali. Obydwaj w przeciwieństwie do kierowcy odnieśli poważne obrażenia. Do szpitala trafił również kierujący ciągnikiem oraz 40-latka która prowadziła citroena. W zdarzeniu nie ucierpieli 19-letni kierowca drugiego BMW ani jego pasażerowie, dwie kobiety w wieku 17 i 18-lat oraz 16-latek, wszyscy są mieszkańcami gminy Frampol.

  Jak ustalili policjanci wszyscy kierujący byli trzeźwi. Droga w miejscu zdarzenia na czas wykonywania czynności procesowych była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali podróżujących na wyznaczone objazdy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę wpisać tutaj swoje imię

  Dotacje dla KGW: nabór wniosków na finiszu

  Tylko do czwartku 30 września koła gospodyń wiejskich, które chcą otrzymać dofinansowanie na swoją działalność, mogą składać wnioski do...

  Więcej artykułów