-9.8 C
Warszawa
środa, 28 września, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Nadmierna prędkość osobówki przyczyną koszmarnego wypadku (zdjęcia)

  Najnowsze

  W dniu 08.09.2022 roku o godzinie 21:52 na Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Hrubieszowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym w Zosinie.

  Po przybyciu na miejsce zdarzenia trzech zastępów Straży Pożarnej zastano kolizję samochodu osobowego z traktorem który miał podczepiony agregat ścierniskowy.  Poszkodowany został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego przed przybyciem straży pożarnej. Droga krajowa – 74 chwilowo była zablokowana. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach, oświetleniu terenu akcji oraz zebraniu płynów eksploatacyjnych z drogi.

  W działaniach udział brali: Policja, Zespół Ratownictwa Medycznego,  JRG Hrubieszów, OSP KSRG Horodło oraz OSP Strzyżów w tym 14 strażaków. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość samochodu osobowego. Interwencja trwała 3h 47 min.  Dokładną przyczynę zdarzenia ustala Policja.

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ciągnął kobietę za traktorem. Kierowca kompletnie pijany

  Do zdarzenia doszło w niedzielę, przed godz. 18. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego kierując ciągnikiem,...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -