-9.8 C
Warszawa
poniedziałek, 3 października, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  AGRO SHOW 2015- już za nami

  Najnowsze

  AGRO SHOW to największa rolnicza wystawa plenerową w Europie. AGRO SHOW to miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Ale nie tylko. To wystawa kompleksowa, swą ofertę prezentują producenci nawozów, środków ochrony roślin, nasion, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem, dzięki czemu rolnicy przybywający na AGRO SHOW mogą zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa.

  AGRO SHOW 2015- ruszyły największe targi w Europie, agri24

  Teren lotniska w Bednarach bardzo dobrze spełnia rolę terenu wystawowego i ułatwia wystawcom prezentację maszyn. W prezentacji niektórych grup maszyn pomagają pokazy ich pracy.

  Do tegorocznych pokazów, w porównaniu z poprzednimi edycjami wystawy, organizator wprowadzili kilka istotnych zmian. Pierwsza zmiana dotyczyła zwiększenia liczby aren pokazowych. Pokazy nadal odbywały się na specjalnie przygotowanych indywidualnych poletkach pokazowych oraz w tzw. ringu. Nowym miejscem pokazów był pas startowy. Drugą zmianą była tematyka pokazów, czyli rodzaj prezentowanych maszyn.
   

  Indywidualne poletka pokazowe firm w tym roku służyły jedynie do prezentacji pługów obracalnych. Pługi pracowały na swoich poletkach przez cały czas trwania wystawy, z przerwą na prezentację w ringu. Widzieliśmy maszyny takich firm jak: UNIA, AGRO-MASZ, KUHN, LEMKEN, KVERNELAND i METAL-FACH. W kolejnych latach wystawy takie pokazy obejmą także inne grupy maszyn.

  Prócz pługów na ringu prezentowane były opryskiwacze, ładowarki teleskopowe i ładowacze czołowe. Natomiast na pasie startowym zobaczyliśmy ciągniki o mocy od 140 do 160 KM następujących marek: CASE, VALTRA, ZETOR, CLAAS, KUBOTA i NEW HOLLAND. W kolejnych latach wystawy prezentacja na pasie startowym obejmie ciągniki z innej kategorii mocy.

  Zobacz również:

   AGRO SHOW 2015- II dzień

   

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Do końca czerwca podczas pracy zginęło aż 22 rolników

  W I półroczu 2022 roku do Placówek Terenowych i Oddziałów Regionalnych KRUS zgłoszono 5 862 zdarzenia wypadkowe, o 155...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -