-9.8 C
Warszawa
środa, 28 września, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Aktualne krajowe ceny zbytu mięsa

  Najnowsze

  Zakłady mięsne objęte monitoringiem Zintegrowanego Systemu Rolniczej Informacji Rynkowej MRiRW w dniach 5–11 października 2015 r. zbywały półtusze wieprzowe  przeciętnie po 6,52 zł/kg, o 1% taniej niż w poprzednim tygodniu, o 2% taniej niż miesiąc wcześniej i nieco (o 0,4%) taniej niż przed rokiem.

  Aktualne krajowe ceny zbytu mięsa, agri24

  Średnia cena zbytu kompensowanych ćwierćtusz wołowych ukształtowała się na poziomie 12,44 zł/kg, o 0,4% niższym niż tydzień wcześniej. Cena ćwierci wołowych była jednak o 2% wyższa niż przed miesiącem i o 3% wyższa niż przed rokiem.

  Tuszki kurcząt w omawianym tygodniu zbywano przeciętnie po 5,38 zł/kg, o 4,5% drożej niż w poprzednim tygodniu, ale o 11% taniej niż miesiąc wcześniej. Tuszki kurcząt były o 1% droższe niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

  Tuszki indyków sprzedawano średnio po 8,87 zł/kg wobec 8,86 zł/kg tydzień wcześniej. Jednocześnie cena tuszek indyczych była o 1% niższa niż przed miesiącem, ale o 1% wyż- sza niż w porównywalnym okresie 2014 r.

  Czytaj również:

   Wypłaty ruszyły, sprawdź swoje konto!!!

   

   

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ciągnął kobietę za traktorem. Kierowca kompletnie pijany

  Do zdarzenia doszło w niedzielę, przed godz. 18. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego kierując ciągnikiem,...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -