23 marca 2016 r. Oddział Terenowy ANR w Szczecinie podpisał akt notarialny sprzedaży inwestycyjnej działki w granicach administracyjnych miasta Szczecin. Nieruchomość tę za ponad 8,5 mln zł kupiła firma Brillux Polska Sp. z o.o.

Firma Brillux działająca na rynku od 127 lat jest bezpośrednim producentem lakierów i farb. Posiada ponad 160 oddziałów m.in. w Niemczech, Holandii, Austrii i Szwajcarii. W Szczecinie obecna jest od blisko roku. Mimo to ma już spektakularny wkład w upiększanie miasta. Opera na Zamku i Muzeum Narodowe w Szczecinie w całości zostały pomalowane ich firmowymi farbami.

Akt notarialny podpisali Piotr Łapko, Dyrektor Sprzedaży firmy Brillux na Polskę, oraz Jan Chruściński, Kierownik Sprzedaży w OT ANR w Szczecinie. Piotr Łapko poinformował, że na zakupionej nieruchomości powstanie już w połowie przyszłego roku pierwsza w Polsce hala spedycyjna tej firmy. Dodał też, że równocześnie z realizacją inwestycji będą trwały poszukiwania podobnych nieruchomości w Poznaniu, Gdańsku i może w Krakowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj