-9.8 C
Warszawa
piątek, 24 czerwca, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  ARiMR dobrze oceniana na wsi

  Najnowsze

  72,4 proc. mieszkańców obszarów wiejskich korzystających z usług Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ocenia jej działalność dobrze i bardzo dobrze – wynika z badania „Polska Wieś i Rolnictwo 2021”.

  Beneficjenci doceniają przede wszystkim w Agencji jakość obsługi – 75,5 proc. ocen dobrych i bardzo dobrych, godziny otwarcia jej placówek -75 proc. oraz kompetencje pracowników – 73,3 proc.

  Pozytywnie oceniany jest także proces cyfryzacji obsługi spraw załatwianych w ARiMR. 82,8 proc. ankietowanych rolników uznało, że możliwość złożenia wniosku o płatności bezpośrednie przez aplikację eWniosekPlus jest dobrym rozwiązaniem. W 2020 r. twierdziło tak 74 proc. z nich. Wyniki te świadczą o coraz powszechniejszej na wsi wiedzy o internecie i coraz większej swobodzie poruszania się rolników w cyfrowej rzeczywistości.

  Spośród stron internetowych państwowych instytucji rolniczych to portal ARiMR cieszy się największym zaufaniem i wskazywany jest jako główne źródło informacji o dostępnych programach wsparcia dla rolników i mieszkańców obszarów wiejskich.

  ŹródłoARiMR

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  W maju za mleko w skupie płacono o 46,1% więcej niż przed rokiem

  Jak informuje GUS ceny skupu podstawowych produktów rolnych (pszenica, żyto, żywiec wołowy, żywiec wieprzowy, drób, mleko krowie) wzrosły w...

  Więcej artykułów