-9.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  ARiMR wysłała wszystkie wnioski na 2015 r.

  Najnowsze

  ARiMR zakończyła wysyłanie spersonalizowanych wniosków o przyznanie płatności obszarowych za 2015 r.

  4 marca 2015 r. została wysłana ostatnia partia spersonalizowanych wniosków o przyznanie płatności obszarowych za rok 2015. W najbliższych dniach ostanie przesyłki z dokumentami powinny trafić do rolników. Spersonalizowane wnioski o przyznanie płatności za rok 2015 wysłano łącznie do 1,34 mln rolników.

  W sytuacji gdy te dokumenty nie dotrą do rolnika, powinien on zgłosić się do biura powiatowego lub oddziału regionalnego ARiMR i tam otrzyma formularz wniosku wraz z załącznikami graficznymi.

  Od 15 marca rolnicy będą mieli również możliwość złożenia wniosków o przyznanie płatności obszarowych za 2015 r. za pomocą aplikacji  e-wniosek umieszczonej na portalu internetowym Agencji. Aby skorzystać z tej  wygodnej formy ubieganie się o takie płatności, trzeba posiadać login i kodu dostępu (hasło) do systemu teleinformatycznego ARiMR.  Kto je ma, nie musi o nie występować ponownie. W przypadku braku dostępu do systemu teleinformatycznego ARiMR, trzeba złożyć specjalny wniosek do kierownika biura powiatowego. 

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Cztery osoby, w tym troje dzieci trafiły do szpitala po zderzeniu kombajnu z samochodem osobowym [zdjęcia]

  Do kolejnego wypadku z udziałem kombajnu doszło w województwie podlaskim. Samochód osobowy zderzył się z kombajnem. Zdarzenie miało miejsce w...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -