-9.8 C
Warszawa
środa, 10 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Osobówka uderzyła w cysternę z odpadem po produkcji alkoholu

  Najnowsze

  W dniu 29 grudnia 2021 r. o godzinie 5:21 do SKKP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego marki CHEVROLET CRUZE i ciągnika rolniczego marki DEUTZ FAHR na drodze powiatowej nr 2029P na wysokości miejscowości Studzieniec.

  Po dojeździe na miejsce zdarzenia KDR stwierdził, że na prostym odcinku drogi powiatowej nr 2029P doszło do zderzenia samochodu osobowego marki CHEVROLET CRUZE i ciągnika rolniczego marki DEUTZ FAHR przewożącego w cysternie odpad po produkcji alkoholu z odpadów pokukurydzianych. Kierowcy opuścili pojazdy przed  przybyciem JOP.

  Kierujący samochodem osobowym wymagał udzielenia pomocy medycznej. Po przebadaniu przez przybyły na miejsce ZRM osoba poszkodowana została na miejscu zdarzenia. Na czas prowadzonych działań droga powiatowa była zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu znajdował się Zspół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

  Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, odłączeniu zasilania w uszkodzonym pojeździe. Po dojeździe na miejsce zdarzenia samochodu zastępczego z cysterną i przepompowaniu odpadu przez pracowników firmy produkującej alkohol działania JOP polegały na przemieszczeniu ciągnika rolniczego z cysterną na jezdnię drogi.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ukradli ciągnik z przyczepą. Maszyny ukryli w zaroślach

  W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie zgłosił się mieszkaniec Wolsztyna informując, że nieznany sprawca, bądź sprawcy...

  Więcej artykułów