Bukowiańscy policjanci zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który posiadał nielegalną broń palną. Mundurowi zabezpieczyli kilka sztuk broni, ponad 170 sztuk amunicji i proch strzelniczy. Teraz zatrzymanemu grozi nawet 10 lat więzienia.

1-185547

Mieszkańcy miejscowości Leśnica zaalarmowali policjantów z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej, że ich sąsiad chodzi wokół domu i strzela z broni palnej. Natychmiast po otrzymaniu informacji policjanci wkroczyli do akcji. Po zatrzymaniu, w domu 60-letniego mieszkańca miejscowości Leśnica policjanci znaleźli pistolet maszynowy, pistolet typu TT, kilka sztuk samodzielnie wyrabianej broni palnej, ponad 170 sztuk różnego rodzaju amunicji. Ujawnili również ślady, świadczące o udanych próbach strzeleckich samodzielnie wykonanej broni palnej.

Pomysłowość 60-latka w ukrywaniu nielegalnej broni i amunicji była imponująca. Część przydomowego arsenału policjanci odkryli w ulach, w pasiece.

W Komisariacie Policji w Bukowinie Tatrzańskiej mężczyzna usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji. Grozi mu za to dziesięcioletni pobyt w więzieniu.

1 KOMENTARZ

  1. Donosić na milicję na własnego sąsiada ??? Wstyd i hańba donosicielom konfidentom!!!
    Wyrazy szacunku i podziwu dla Pana majsterkowicza, serce rośnie że nie wszyscy dali się zgnoić okupacyjnej administracji która bezprawnie zabrania ludziom posiadania broni palnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj