sobota, 26 listopada, 2022
-9.8 C
Warszawa

  Chciał kupić ciągnik rolniczy z Wielkiej Brytanii. Stracił 8 tys. euro

  Najnowsze

  W poniedziałek do wysokomazowieckich policjantów (woj. podlaskie) wpłynęło zgłoszenie od mężczyzny, który został oszukany podczas zakupów w sieci. Mężczyzna wpłacił osiem tysięcy euro na zakup ciągnika rolniczego. Niestety zamówionego towaru nie otrzymał, ani zwrotu wpłaconych pieniędzy, a kontakt ze sprzedającym „urwał się”.

  Mundurowi ostrzegają przed oszustami wykorzystującymi internetowe portale sprzedażowe.

  Zaniżone ceny oferowanych towarów, fikcyjne opinie klientów, czy żądanie przedpłaty – internetowi oszuści chwytają się różnych sposobów, żeby wyłudzić od nas pieniądze. Użytkownicy Internetu coraz częściej stają się ofiarami oszustów działających w sieci.

  W poniedziałek do wysokomazowieckiej policji wpłynęło zgłoszenie o niezrealizowanych zakupach online. Zgłaszającym był mieszkaniec gminy Nowe Piekuty, który chciał kupić ciągnik rolniczy z Wielkiej Brytanii. Jak się okazało, mężczyzna wpłacił na konto sprzedającego osiem tysięcy euro. Mieszkaniec powiatu nie otrzymał jednak zakupionego ciągnika rolniczego, ani zwrotu pieniędzy, a kontakt ze sprzedającym „urwał się”.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Ciągnik wylądował w rowie. Traktorzysta uwięziony w kabinie

  W dniu 15.11.2022 r. około godziny 14:30 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nysie wpłynęło zgłoszenie o wypadku...

  Więcej artykułów