reklama

Wzorem lat ubiegłych w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W Witosa w Różańcu, 6 grudnia pojawił się Św. Mikołaj. Nie zawiódł on oczekiwań uczniów i w tym roku, dotarł na czas i sprawił olbrzymią radość społeczności szkolnej.

Uczniowie otrzymali nowy ciągnik rolniczy o mocy 145 KM wyposażony w system automatycznego prowadzenia AutoTrac. Jest on wyposażony w najnowszą technologię pozwalającą na komunikację między maszynami rolniczymi.

Wykorzystywany będzie jako pomoc dydaktyczna dla uczniów technikum w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Będzie pozwalał na wdrażanie rozwiązań rolnictwa precyzyjnego. Pomimo niesprzyjającej aury zainteresowanie „prezentem” było ogromne.

W ubiegłym roku Św. Mikołaj dostarczył uczniom mikrociągnik i rozsiewacz do nawozów wyposażony w komputer. Widząc ogromne zainteresowanie młodzieży i chęć do poszerzania wiedzy, postanowił spełnić ich marzenia i oczekiwania.

Prezentom w tym roku nie będzie końca, gdyż na gwiazdkę szkoła otrzyma przyczepę skorupową o ładowności 12 ton, która pozwoli na transport płodów rolnych. W rozmowach z uczniami, Św. Mikołaj zdradził, że uzyskał znaczną pomoc w pozyskiwaniu środków na zakupy od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię