-9.8 C
Warszawa
piątek, 1 lipca, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Ciągnik skradziony we Francji, odnaleziony pod Sandomierzem

  Najnowsze

  Mundurowi z Komisariatu Policji w Koprzywnicy uzyskali informację, że na terenie prywatnej posesji w gminie Klimontów może znajdować pochodzący z kradzieży ciągnik rolniczy. Następnego dnia rano policjanci podjęli działania, które doprowadziły do ujawnienia i zabezpieczenia ciągnika, który od kwietnia 2021 roku poszukiwany był przez francuską Policję.

  Ustalone zostało, że maszyna końcem maja tego roku zakupiona została za kwotę blisko 13 tys. euro, za pośrednictwem zagranicznej strony internetowej. Po wpłaceniu ustalonej zaliczki, wynajęty kierowca przywiózł lawetą ciągnik do kraju. Zagadką w tej sprawie jest to, że maszyna przyjechała bez dokumentów potwierdzających jej legalność, które według zapewnień sprzedającego miały zastać dosłane pocztą.

  Odnaleziony ciągnik został zabezpieczony na policyjnym parkingu a jego obecny właściciel przesłuchany. Kolejnym etapem policyjnych działań będzie nawiązanie współpracy z francuską Policją, która pozwoli wyjaśnić zagadkę kradzieży ciągnika.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  W maju za mleko w skupie płacono o 46,1% więcej niż przed rokiem

  Jak informuje GUS ceny skupu podstawowych produktów rolnych (pszenica, żyto, żywiec wołowy, żywiec wieprzowy, drób, mleko krowie) wzrosły w...

  Więcej artykułów