-9.8 C
Warszawa
środa, 10 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Ciągnik zderzył się z osobówką. Dwie osoby w szpitali [zdjęcia]

  Najnowsze

  W poniedziałek, 13 grudnia, o godz. 6:49 w miejscowości Tatary (województwo wielkopolskie) doszło do wypadku ciągnika z samochodem osobowym.

  Jak informuje portal Głos Wielkopolski, który uzyskał informacje od st. kpt Tomasza Patryasa, rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie – Na miejscu Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił że doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego. Pojazdami łącznie podróżowało siedem osób. Dwie osoby biorące udział w zdarzeniu uskarżają się na dolegliwości bólowe i są pod opieką będącego na miejscu ZRM.

  Na podstawie przeprowadzonych badań ratownik medyczny podjął decyzję o przewiezieniu dwóch osób do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w celu dalszej diagnostyki. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia następnie w rozbitych pojazdach odłączyli akumulatory. Po zakończeniu czynności realizowanych przez policję z jezdni usunięto elementy karoserii samochodowej oraz płyny techniczne. Pojazdy biorące udział w zdarzeniu zostały usunięte przez pomoc drogową – poinformował portal Głos Wielkopolski rzecznik Policji w Krotoszynie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ukradli ciągnik z przyczepą. Maszyny ukryli w zaroślach

  W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie zgłosił się mieszkaniec Wolsztyna informując, że nieznany sprawca, bądź sprawcy...

  Więcej artykułów