-9.8 C
Warszawa
niedziela, 1 sierpnia, 2021

  Ciężarówka wjechała w dwa ciągniki rolnicze [zdjęcia]

  Najnowsze

  Do wypadku doszło w miejscowości Przełom (woj. świętokrzyskie) doszło do wypadku podczas którego samochód ciężarowy marki Mercedes Atego uderzył w dwa ciągniki rolnicze prowadzące prace gospodarcze na poboczu drogi.

  W wyniku zderzenia jeden z ciągników przewrócił się na bok i znajdował się poza pasem drogowym, druga z maszyn rolniczych została na poboczu blokując ruch drogowy na jednym pasie jezdni natomiast samochód ciężarowy znajdował się częściowo w rowie i na poboczu jezdni.

  Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy poszkodowanemu kierowcy ciągnika rolniczego polegającej na założeniu opatrunku oraz unieruchomieniu kończyny górnej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia Pogotowia Ratunkowego został on zabrany do szpitala.

  Pozostali uczestnicy wypadku nie wymagali pomocy medycznej i pozostali na miejscu zdarzenia. Dalsze działania straży pożarnej polegały na usunięciu powstałej plamy oleju oraz kierowaniu ruchem drogowym do momentu przybycia na miejsce zdarzenia Policji.

  W działaniach trwających ponad 4 godziny udział brało 4 zastępy straży pożarnej oraz 19 ratowników.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zamów koszulkę
  kalendarz dostaniesz

  spot_img

  Już 312 przypadków ptasiej grypy

  Główny Lekarz Weterynarii w wydanym komunikacie poinformował o stwierdzeniu kolejnych ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) u drobiu nr...

  Więcej artykułów