-9.8 C
Warszawa
niedziela, 7 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Dzień Miodu 2015

  Najnowsze

  Dnia 19 lipca br. w Muzeum ,,Górnośląskim Parku Etnograficznym’’ w Chorzowie odbyła się impreza plenerowa pt. ,,Dzień Miodu’’.

  Dzień Miodu 2015, agri24

  Program imprezy obejmował m.in.: otwarcie imprezy – Zbigniew Binko – Prezes Śląskiego Związku Pszczelarzy w Katowicach, prezentację tradycyjnych sposobów pozyskiwania miodu,  historię pszczelarstwa, ,,Żywą pasiekę’’, prelekcje. Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego jarmarku miodów i wyrobów pszczelarskich z całego kraju. Pszczelarze zaprezentowali miód w różnych postaciach, jak również przybliżyli tematykę pszczelarstwa i produktów pszczelich.

  Podczas ,,Dnia Miodu’’ w Górnośląskim Parku Etnograficznym udział wzięli pszczelarze, przedstawiciele Związków Pszczelarskich oraz mieszkańcy woj. śląskiego.

  W trakcie trwania imprezy Kierownik Sekcji Informacji i Promocji OT ARR, Beata Jaromin – Buczek zorganizowała stoisko informacyjne ARR z warunkami ubiegania się o refundację kosztów poniesionych w ramach mechanizmu WPR ,,Wsparcie rynku produktów pszczelich’’.

  źródło: ARR

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Kontrolowali kombajny, ciągniki i maszyny rolnicze

  Jak co roku w czasie żniwnym  przedstawiciele Okręgowego Inspektoratu Pracy, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Komendy Powiatowej Państwowej Straży...

  Więcej artykułów