-9.8 C
Warszawa
środa, 10 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Dzień Pola Krajowej Spółki Cukrowej S.A. 2019

  Najnowsze

  W bieżącym roku obchody Dnia Pola, organizowane wspólnie przez Krajową Spółkę Cukrową S.A. w Toruniu i Związek Plantatorów Buraka Cukrowego w Malborku i Nowym Stawie odbędą się w rejonie Oddziału „Cukrownia Malbork”.

  Uroczystość odbędzie się 27 czerwca 2019 roku w Starym Polu na terenie Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, gm. Stare Pole woj. pomorskie, na polach Pana Wiesława Szpury, który jest wieloletnim plantatorem buraka cukrowego uprawiającym każdego roku ok. 100 ha tej szlachetnej rośliny. Pole przeznaczone na pokazy przygotowano już jesienią, zgodnie z obowiązującą praktyką rolniczą.

  Część wystawowa Dnia Pola to:

  – kolekcja odmian buraka cukrowego

  – maszyny

  – programy herbicydowe

  – programy nawozowe

  – I wiele innych.

  Rolnicy podczas zwiedzania będą mieli możliwość wymiany doświadczeń i rozmów z przedstawicielami firm bezpośrednio na poletkach wystawowych i namiotach.

  W uroczystości wezmą udział zaproszeni goście z władz centralnych i samorządowych, władze Krajowej Spółki Cukrowej S.A., świat nauki, przedstawiciele organizacji związkowych, mediów oraz bardzo liczna grupa plantatorów buraka cukrowego z całej Polski.

  Poza częścią merytoryczną, podczas obchodów Dnia Pola 2019, przygotowywany jest ciekawy program artystyczny dla zaproszonych Gości. Będą występy artystyczne i konkursy z cennymi nagrodami. W tegorocznej imprezie przewidywany jest udział ok. 2 000 osób.

  ŹródłoKSC S.A.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ukradli ciągnik z przyczepą. Maszyny ukryli w zaroślach

  W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie zgłosił się mieszkaniec Wolsztyna informując, że nieznany sprawca, bądź sprawcy...

  Więcej artykułów