-9.8 C
Warszawa
poniedziałek, 3 października, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Erasmus dla młodych przedsiębiorców

  Najnowsze

  Poszukujesz nowych pomysłów na prowadzenie swojego gospodarstwa? Od niedawna prowadzisz ekologiczną działalność rolniczą? Poważnie myślisz o założeniu własnego gospodarstwa ekologicznego? Chcesz nawiązać międzynarodowe kontakty branżowe?

  Erasmus dla młodych przedsiębiorców, agri24

  Weź udział w programie „Erasmus dla młodych przedsiębiorców”, wyjedź na staż i zobacz, jak ekologiczne rolnictwo rozwija się za granicą!

  Podczas stażu u doświadczonego przedsiębiorcy w jednym z krajów UE zdobędziesz cenną wiedzę przydatną w prowadzeniu Twojej działalności, nawiążesz nowe inspirujące kontakty oraz udoskonalisz swój biznesplan.

  Podczas stażu:

  – zdobędziesz aktualną, praktyczną wiedzę z zakresu rolnictwa ekologicznego,
  – zbudujesz sieć stabilnych kontaktów, które będą cennym kapitałem w przyszłości Twojej firmy,
  – porównasz swoje doświadczenia z dorobkiem odnoszących sukcesy przedsiębiorców zagranicznych,
  – poprawisz swoje umiejętności językowe.

  Do udziału w programie zapraszani są przedsiębiorcy z branży rolnictwa ekologicznego, którzy prowadzą swoją działalność nie dłużej niż 3 lata lub poważnie myślą o założeniu własnej działalności. Warunkiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego lub języka kraju przyjmującego w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się. Wiek uczestnika nie ma znaczenia.

  Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” oferuje bezpłatne przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej, a także pomoc w nawiązaniu kontaktów z przedsiębiorstwami przyjmującymi w następujących krajach UE: Grecja, Hiszpania, Estonia, Włochy, Niemcy.

  Dofinansowanie UE pokrywa koszty podróży i utrzymania, w tym zakwaterowania, podczas pobytu za granicą. Długość stażu zagranicznego może wynosić od 1 do 6 miesięcy w ciągu 1 roku. Staż można podzielić na kilka krótszych pobytów (min. 1 tydzień).

  Więcej informacji – kliknij.

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Do końca czerwca podczas pracy zginęło aż 22 rolników

  W I półroczu 2022 roku do Placówek Terenowych i Oddziałów Regionalnych KRUS zgłoszono 5 862 zdarzenia wypadkowe, o 155...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -