-9.8 C
Warszawa
niedziela, 24 października, 2021

  Groźny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego

  Najnowsze

  W ubiegłą środę około godziny 21 w Pawłowicach doszło do wypadku drogowego. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy marki Ford i ciągnik rolniczy. Poszkodowani trafili do Szpitala w Jastrzębiu-Zdroju.

  Jak informują policjanci z KPP w Pszczynie 77-letni kierujący samochodem najechał na tył ciągnika rolniczego, który miał podczepiony pług do wykonywania orki. W wyniku zderzenia obrażenia poniósł kierujący, jak również pasażerka pojazdu. 81-letnia kobieta z obrażeniami głowy, a także licznymi stłuczeniami została przewieziona do Szpitala w Jastrzębiu-Zdroju.


  Mundurowi ujawnili brak trójkąta ostrzegawczego pojazdów wolnobieżnych w ciągniku rolniczym, który powinien znajdować się z tyłu pojazdu, po lewej stronie. Policjanci pszczyńskiej komendy pracują nad ustaleniem przyczyn i dokładnych okoliczności zdarzenia samochodu osobowego marki Ford Escort z ciągnikiem rolniczym.

  ŹródłoKPP Pszczyna

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę wpisać tutaj swoje imię

  Dotacje dla KGW: nabór wniosków na finiszu

  Tylko do czwartku 30 września koła gospodyń wiejskich, które chcą otrzymać dofinansowanie na swoją działalność, mogą składać wnioski do...

  Więcej artykułów