Protest rolników rozpocznie się w środę o 10:00 przed pałacem prezydenckim. Michał Kołodziejczak, założyciel AGROunii, głównego organizatora protestu, zapowiada tego dnia „oblężenie Warszawy”.

Spotykamy się w środę 6.02.2019 przed Pałacem Prezydenckim. Zaczynamy o godz. 10:00. Zalecany przez nas parking to Plac Defilad przy Pałacu Kultury i Nauki – czytamy w mediach społecznościowych.

Zobacz także>>>Protest rolników. Zablokowali drogi w kilku województwach [VIDEO]

Jedna zorganizowana grupa z Wielkopolski (kondukt żałobny) wyruszy spod PKiN o godz. 9:30. Wszystkich pozostałych zapraszamy prosto pod Pałac Prezydencki. Zabieramy flagi, banery i szyldy. Ubieramy się ciepło. Niekoniecznie będzie ładna pogoda. Niekoniecznie przywita nas ciepło Pan Prezydent (liczymy że jednak przywita i uruchomi pozostające w jego dyspozycji narzędzia by chronić polskie rolnictwo) – informują liderzy AGROunii.

O co walczą rolnicy?

Wielu zadaje pytanie: dlaczego? jak? po co? Otóż jutrzejszym pismem odpowiadamy już teraz dlaczego. Jutrzejszymi działaniami wskażemy między innymi jak. A po co??👉🏼 po prostu ♥️ kochamy 🇵🇱 i pracę na roli

Opublikowany przez Agrounia Niedziela, 27 stycznia 2019

Manifestacja wbrew nazwie ma charakter pokojowy. Zależy nam aby Pan Prezydent pochylił się nad problemami wsi i nie słuchał złych doradców, sprzedajnych związkowców tylko wsłuchał się w głos ludu, głos rolników i ich rodzin. To My wiemy jak jest na wsi. Udawał minister latem że ma plan ‚plan dla wsi’. Teraz wiemy że był to plan na głosy wyborcze – przekonują rolnicy i dodają – drugi raz oszukać się nie damy na żadne okrągłe bądź jajowate stoły i porozumienia rolnicze pod przewodnictwem złodziejskiej ekipy.

Organizatorem jutrzejszego wydarzenia jesteśmy My rolnicy!! Przedstawieciel AGROunii wzywają Sławomira Izdebskiego lidera OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych do sprostowania.

Organizatorem jutrzejszego wydarzenia jesteśmy My rolnicy i konsumenci działający oddolnie w ramach AGROunii….

Opublikowany przez Agrounia Wtorek, 5 lutego 2019

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię