-9.8 C
Warszawa
poniedziałek, 3 października, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  K. Jurgiel został ministrem rolnictwa

  Najnowsze

  Krzysztof Jurgiel został zaprzysiężony na Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w rządzie Premier Beaty Szydło. W południe w Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość zaprzysiężenia nowego rządu.
  K. Jurgiel został ministrem rolnictwa, agri24
  Po godzinie 14 Beata Szydło zostanie powitana w swoim nowym miejscu pracy – Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Tam też odbędzie się spotkanie z nowymi ministrami.

  Około 15.30 ministrowie rozjadą się do swoich resortów. Krzysztof Jurgiel uda się do gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy ul. Wspólnej 30.

  Jest to powrót Jurgiela po latach, ponieważ nowy minister pełnił już tę funkcję w okresie od 31 października 2005 r. do 5 maja 2006 r.

  Krzysztof Jurgiel urodził się 18 listopada 1953 roku we wsi Ogrodnikach koło Białegostoku w rodzinie katolickiej. Od maja 2006 roku pełni funkcję wiceprzewodniczącego Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.

  W ostatniej VII kadencji Sejmu RP – pełnił funkcję przewodniczącego komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz wiceprzewodniczącego klubu parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość

  Zobacz również:

  Czy powstanie gigantyczna agencja rolna?

  PiS: Rolnicy muszą chcieć się ubezpieczać

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Do końca czerwca podczas pracy zginęło aż 22 rolników

  W I półroczu 2022 roku do Placówek Terenowych i Oddziałów Regionalnych KRUS zgłoszono 5 862 zdarzenia wypadkowe, o 155...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -