agrnieszkaAGNIESZKA

Rodowita pałuczanka, Agnieszka ma 23 lata i z wykształcenia jest ratownikiem medycznym, co w zasadzie czyni randkę z nią jedną z najbezpieczniejszych czynności na świecie. Przynajmniej teoretycznie, bo Agnieszce zdarzają się szalone pomysły. Szczerze mówiąc dość regularnie. Świetnie tańczy i sprawia jej to wielką radość, nieobce jest jej malowanie i rysunek, a w dodatku hobbystycznie uczy się w szkole weterynaryjnej. Chciałaby, żeby jej partner ją szanował i nie pogniewałaby się, gdyby był przy tym zabawny, energiczny i szczery.

ania-z-wielkopolskiAnna

pochodzi z małej miejscowości na północy Wielkopolski, zaocznie studiuje finanse i rachunkowość, a wolne chwilę spędza na poznawaniu nowych miejsc, pieczeniu ciast, czytaniu książek. Jednak jej największym marzeniem jest spotkanie mężczyzny, z którym mogłaby wspólnie iść przez życie, wspólnie wychowywać dzieci i wspólnie przeżywać najpiękniejsze chwile.

 

beataBeata

Pasją 30-letniej warszawianki, Beaty jest jazda na rowerze na którym – wraz z tatą i siostrą podbija podwarszawskie miejscowości. Dużo radości dają jej też spacery ze swoimi dwoma psami. Inną pasją Beaty jest jej praca – jest manicurzystką w salonie SPA. Nie do końca wie czy to talent, ale uważa, że jest w tym bardzo dobra. Poszukuje mężczyzny, który kocha zwierzęta, jest gotów założyć rodzinę i dysponuje poczuciem humoru nieco różnym od tego, prezentowanego przez 16 latków.

ania-25-latAnna

Anna ma 25 lat i za swój największy talent uważa rysowanie, nie stroni jednak też od tańca, jazdy na rolkach i… spotkań ze znajomymi, a łatwość nawiązywania kontaktów sprawia, że jest tych znajomych trochę. Zapytana o rzeczy, które udają się jej najlepiej bez wahania wskazuje na spontaniczne wypady, stresowanie rodziców i tartę ze szpinakiem.
W programie szuka mężczyzny idealnego, czyli przystojnego, zaradnego, inteligentnego i wesołego.

 

marlenaMarlena

Marlena w życiu stawia na spontaniczność, odwagę, otwartość i pozytywne nastawienie. Pochodzi z Pomorza Zachodniego, ale kilka lat spędziła w pracując w jednym z londyńskich szpitali. Marlena lubi aktywnie spędzać czas – biegać, jeździć na rowerze i rolkach, grać w tenisa. Hobbystycznie zajmuje się też wizażem. W programie szuka mężczyzny trochę podobnego do niej samej – szczerego, spontanicznego, czułego i nieco szalonego

 

patrycjaPatrycja

Kujawianka, Patrycja jest tegoroczną absolwentką farmacji, której nieobce jest życie na wsi (jej ojciec prowadzi gospodarstwo), sekrety warzenia piwa, czy ciężki los kelnerki. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, spaceruje, a jak sytuacja pozwala – podróżuje. Często odwiedza też swoich rodziców i rodzeństwo – brata i dwie siostry.
Do „Rolnika” przyszła w nadziei na znalezienie kogoś, z kim będzie mogła się rozwijać, podróżować i podbijać świat.

 

zuzannaZuzanna

Zuzanna ma 22 lata, uwielbia taniec, śpiew i dalekie podróże (ostatnia cecha jest dość naturalna u absolwentki wydziału nauk geograficznych i geofizycznych). Jest osobą szczerą, upartą w dążeniu do celu i równocześnie pełną wdzięku. Szuka mężczyzny, dzięki któremu nawet zwykła randka w parku miałaby w sobie „to coś”.

 

 

dorotaDorota

24 letnia Dorota przyjechała do programu z Dolnego Śląska, w poszukiwaniu kogoś, kto wie czego chce od życia, jest zdecydowany założyć rodzinę, a przy tym jest mężczyzną szczerym, uczciwym, pełnym pasji i szanującym cudze poglądy. Kogoś, kto zjadłby z nią kolację przy świecach obdarował różami i zabrał na spacer w blasku księżyca.

 

 

Czytaj również Kandydatki na Rolniczki | Zbigniew

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię