aniaAnia

Pochodząca z województwa łódzkiego Anna ukończyła administrację na warszawskim UKSW, ale ponieważ mieszka na wsi i pomaga swoim rodzicom w prowadzeniu gospodarstwa, nieobce są też jej uroki i cienie wiejskiego życia. Wraz z rodzicami, dwójką braci i dziadkiem tworzą szczęśliwą, wspierającą się wzajemnie rodzinę – taką, jaką sama chciałaby założyć w przyszłości.

 

ewelinaEwelina

Na pierwszym miejscu w życiu Eweliny jest Bóg. Nie widzi Go jednak tylko w Kościele ale przede wszystkim w naturze – w trawie, lesie, motylach, ptakach, pająkach, nieznanych ścieżkach i zielonych wzgórzach i innych ludziach. Lubi także fotografię, wszelkiego rodzaju prace plastyczne, tworzenie nowych rzeczy. W zeszłym roku Ewelina zdecydowała się wykorzystać swoje pasje dla wspólnego dobra i rozpoczęła naukę zawodu terapeuty zajęciowego. U Szymona najbardziej ujęło ją pojmowanie świata, poczucie humoru, jego fantazja i kreatywność.

grazynaGrażyna

27 letnia Grażyna mieszka w Krakowie, ma wykształcenie wyższe i specjalizuje się w księgowości, co nie przeszkadza jej – wbrew wszelkim stereotypom – kochać taniec, śpiew i uczyć się gry na gitarze. Taniec uważa zresztą – obok pieczenia ciast i umiejętności matematycznych, za jedną ze swoich najważniejszych cech. Poszukuje mężczyzny wierzącego, dobrego rozmówcy a przy tym opiekuńczego, odpowiedzialnego i wiernego partnera.

 

kasiaKasia

23 letnia Katarzyna do programu „Rolnik szuka żony’ przyjechała z Chorzowa, gdzie pracuje jako nauczycielka w jednym z tamtejszych przedszkoli. Wolny czas najchętniej spędza na spacerach i rozmowach z najbliższymi, a kiedy jest sama czyta książki i słucha muzyki. Praca z dziećmi nauczyła ją niezwykłej cierpliwości, którą to cechę uważa za jedną ze swoich największych zalet. Poszukuje w swoim życiu mężczyzny, który ma te same co ona wartości i – tak jak ona – chciałby założyć prawdziwą rodzinę.

malgosiaMałgosia

Małgorzata pochodzi z Pomorza i jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Choć z wykształcenia jest księgową, obecnie pomaga swojemu ojcu w prowadzeniu działalności gospodarczej. Zdeklarowana wegetarianka, co – jak pamiętamy – stanowi pewien problem dla hodującego bydło Szymona, w której kulinarnym repertuarze, obok dań wegetariańskich znajdziemy też pyszne ciasta. Wolne chwile lubi spędzać na spacerach z psem i zabawie ze swoimi siostrzeńcami i siostrzenicą.
W programie szuka wartościowego mężczyzny, dla którego rodzina byłaby najważniejsza.

marysiaMarysia

Maria pochodzi z Wielkopolski i z wykształcenia jest inżynierem elektrotechnikiem. Pracuje jako inżynier produktu w firmie produkującej elektronikę oświetleniową i kontynuuje swoją edukację (zarządzanie i inżynieria produktu). Jej wykształcenie i doświadczenie zawodowe sprawiło, że Maria potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji. Wierzy też, że wszystko ma swoje miejsce w boskim planie, i że naszym zadaniem jest je odnaleźć. Dlatego poszukuje mężczyzny, który dzieliłby z nią wspólne wartości, i który stanowiłby dla niej inspirację i oparcie w życiu.

 marzenaMarzena

W swoim zaledwie 30-letnim życiu Marzena pracowała już jako opiekun medyczny w hospicjum, opiekuna w domu dla osób z chorobą Alzheimera oraz jako terapeuta zajęciowy w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie. Marzena ukończyła też Pedagogikę Opiekuńczo-Wychowawczą na chojnickiej PWSH. Spędziła też pewien czas w klasztorze, z którego odeszła na własną prośbę. Wolny czas najchętniej poświęcana spacery nad jeziorem lub po lesie. Uwielbia też bliższe i dalsze podróże. Jak dotąd – ani przed klasztorem, ani po klasztorze – nie znalazła nikogo, z kim chciałaby dzielić swoje życie. Chciałaby, żeby był to mężczyzna o dobrym sercu, któremu mogłaby bezgranicznie zaufać, i w którym znajdzie oparcie w każdej sytuacji.

urszulaUrszula

Urszula ma lat 30, wykształcenie wyższe (SGGW), mieszka w Warszawie i zajmuje się zawodowo grami planszowymi, które również prywatnie są – obok tańca, pieczenia ciast i ogrodnictwa – jedną z jej ulubionych rozrywek. Jest osobą optymistycznie nastawioną do życia, otwartą na drugiego człowieka i opanowaną. W programie chciałaby znaleźć mężczyznę wierzącego, odpowiedzialnego, z poczuciem humoru i żyjącego aktywnie. I jeszcze żeby mogła z nim przetańczyć całą randkę…
                          Kandydatki na Rolniczki | Zbigniew

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię