bogumilaBogumiła

Pani Bogumiła urodziła się i wychowała na wsi, gdzie po śmierci ojca pomagała mamie i rodzeństwu w pracy na gospodarstwie. Swoje dorosłe życie poświęciła jednak nauczaniu. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Słupsku i przez wiele lat pracowała jako nauczycielka. Obecnie kobieta jest na emeryturze i prowadzi małą, domową kwiaciarnię. Rozwódka, matka piątki dzieci. Zapalona czytelniczka, kawoszka i entuzjastka fitnessu i zwykłego życia oraz nagłych wypadów do lasu lub nad morze. Pełna humoru, zaradna i pracowita poszukuje mężczyzny z którym mogłaby spędzać każdy dzień, który kochałby ją i szanował i któremu mogłaby odpłacić się tym samym.

dariaDaria

lubionym zajęciem pani Darii są spacery, rowerowe wycieczki i całkiem poważne podróże, w towarzystwie swojej 9-letniej córeczki. W wolnych chwilach uczy angielskiego i prowadzi nawet własną mobilną szkółkę. Posiada także niebagatelne umiejętności baletowe i jest nieustępliwa w dążeniu do celu.
Do programu pani Daria przyszła w poszukiwaniu mężczyzny ciepłego, opiekuńczego i szczerego.

 

irenaIrena

Pani Irena pochodzi z Elbląga,gdzie zajmuje się hodowlą kur niosek, zimą zaś dorabia opiekując się dziećmi i pracując w kawiarni. Ma za sobą dwa poważne związki – 18 letnie, zakończone rozwodem małżeństwo i 6 letni związek, przerwany śmiercią partnera. W partnerstwie nie toleruje fochów, kłótni i cichych dni. Sama uważa się za kobietę do tańca i do różańca, dlatego poszukuje mężczyzny obdarzonego tą samą cechą, a przy tym spokojnego, rozsądnego, ale nie pozbawionego poczucia humoru i pełnego energii.

jadwigaJadwiga

Pani Jadwiga pochodzi z Brwinowa, ale aktualnie mieszka w Irlandii, gdzie dumnie pełni obowiązki babci. W wolnym czasie dużo czyta, rozwiązuje krzyżówki, chodzi na spacery i zajęcia z zumby. Bardzo lubi też gotować, a jej pierogi, pasztety, faworki i szarlotka cieszą się słuszną sławą, nie tylko wśród rodziny. Z natury odważna lubi ryzyko, ale ceni też sobie lojalność i upór w dążeniu do celu. W programie ma nadzieję spotkać mężczyznę nie nadużywającego alkoholu, szanującego kobiety i – słowem po prostu dobrego człowieka.

pani-jadwigaJagoda

Pani Jadwiga jest inżynierem leśnictwa i pracuje na warszawskim SGGW jako pracownik inżynieryjno-techniczny, co nie przeszkadzało jej pisać również wierszy. Wolny od pracy czas spędza na autokarowych i pieszych wycieczkach po Polsce. Nic więc dziwnego, że swoją idealną randkę pani Joanna wyobraża sobie jako spacer w ładnej okolicy i romantyczną kolację. Randkę tę chciałaby spędzić w towarzystwie wyrozumiałego, łagodnego i opiekuńczego mężczyzny, który nie krępowałby jej wolności.

jolaJola

Pochodząca ze Śląska pani Jolanta jest kobietą śmiało dążącą do celu, której nieobca jest też dyplomacja. Swoje talenty wykorzystuje prowadząc własny butik z damską odzieżą. Czas wolny od pracy poświęca na podróże, sport, spotkania ze znajomymi i doskonalenie swoich umiejętności dekoratorskich i kulinarnych. W programie poszukuje mężczyzny o łagodnym spojrzeniu, inteligentnego, wspierającego, zdolnego zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa i dysponującego własnym pomysłem na życie.

krystynaKrystyna

Pani Krystyna pochodzi z Warszawy, ale obecnie mieszka we Frankfurcie nad Menem Ukończyła technikum ogrodnicze, ale jej życie potoczyło się w zupełnie innym kierunku. Obecnie zajmuje się sprzątaniem w dużej firmie, a wieczorami pracuje jako barmanka. Nieliczne, wolne chwile kobieta poświęca długim spacerom, jeździe na rowerze, pracy na działce i szydełkowaniu. Od wielu lat rozwiedziona, szuka dobrego mężczyzny, który będzie ją rozumiał i któremu mogłaby pokazać warszawską starówkę. Chętnie zjadłaby z nim kolację przy świecach, w dobrej restauracji, przy cygańskiej muzyce. Co oczywiście nie oznacza, że sama nie gotuje, bo robi to świetnie. Ze szczególnym uwzględnieniem ciast.

lucjaŁucja

Pochodząca z Małopolski pani Łucja zawodowo zajmuje się papierem i jak twierdzi uwielbia swoją pracę. Oprócz niej lubi też spacery po górach, jazdę na nartach i wycieczki samochodowe. Od 3 lat rozwiedziona, z synem mieszkającym w Warszawie i córką w Szkocji, pani Łucja jest już gotowa by poszukać dobrego i uczciwego mężczyzny, z którym mogłaby spędzać święta.

wieslawaWiesława

 Pani Wiesława pochodzi z jakże zasłużonego w historii programu „Rolnik szuka żony” Braniewa, gdzie przez wiele lat pracowała jako agronom w urzędzie gminy, a dziś prowadzi spokojne – choć bynajmniej nie nudne – życie wdowy i emerytki. Praca i opieka nad wnukami zajmowała jej tyle czasu, że w jej życiu nie było po prostu czasu na miłość. Dopiero teraz, gdy znalazła go dla siebie, zaczęła tęsknić za kulturalnym, szanującym innych, potrafiącym kochać mężczyzną, z którym mogłaby na nowo ułożyć sobie życie.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię