fot. materiały produceta

ZETOR INDIA Private Limited, spółka zależna ZETOR TRACTORS S.A., zawarła z kenijskim partnerem Automobile Warehouse, Ltd. współpracę na dostawę kilkudziesięciu ciągników ZETOR w zakresie mocy od 80 do 150 KM. Do kraju będą importowane maszyny linii modelowych MAJOR, PROXIMA i FORTERRA.

„Podczas poszukiwania nowego partnera wykorzystaliśmy fakt, że w Kenii znajduje się liczna społeczność indyjska. Koledzy z firmy zwrócili się bezpośrednio do kilku potencjalnych partnerów i po kilku miesiącach negocjacji nasza współpraca została uwieńczona zawarciem umowy oraz dostawą pierwszych 12 sztuk ciągników do kraju,“mówi Robert Harman, dyrektor ZETOR INDIA.

Kenijskim rolnikom zostały dostarczone ciągniki linii modelowych PROXIMA, MAJOR i FORTERRA. Zainteresowaniem cieszą się maszyny z kabiną i z klimatyzacją. Dla tego kraju charakterystyczna jest uprawa trzciny cukrowej, kukurydzy oraz egzotycznych kwiatów przeznaczonych na eksport do Europy. Rocznie w Kenii sprzeda się aż 900 ciągników i 50 % z nich stanowią maszyny w zakresie mocy 80–100 KM.

fot. materiały produceta

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.