Starachowiccy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który usiłował sprzedać trzodę chlewną zabraną z transportu. Dodatkowo próbował wręczyć mundurowym łapówkę w kwocie 200 złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Ustawodawca za ten czyn przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy. Policjanci podczas patrolowania Wąchocka, na parkingu zauważyli pojazd ciężarowy z naczepą oraz nietypowo zaparkowanego dostawczego Volkswagena. Sytuacja ta wzbudziła podejrzenia funkcjonariuszy, którzy przypuszczali, że może chodzić o kradzież paliwa. Policjanci zauważyli jednak, że dwaj mężczyźni próbują przeładować jedną ze świń z ciężarówki na auto dostawcze.

W trakcie czynności mundurowi ustalili, że jednym z mężczyzn jest 35-letni kierowca ciężarówki, który z przewożonego przez siebie inwentarza postanowił odsprzedać jego część. Drugim mężczyzną był prawdopodobnie 70-letni kupiec. Kierowca ciężarówki widząc, że całą sytuację obserwowali policjanci aby uniknąć odpowiedzialności karnej, usiłował wręczyć policjantom łapówkę w kwocie 200 złotych.

W związku z zaistniałą sytuacją 35-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj