10.9 C
Warszawa
środa, 27 maja, 2020

Informacja dla rolników i domowników, którzy prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników, rolnik lub domownik kontynuujący podleganie ubezpieczeniu społecznemu rolników przy równoczesnym prowadzeniu...

  Kolejne Mistrzostwa Polski tuż, tuż

  Najnowsze

  Informacja dla rolników i domowników, którzy prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą

  Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników, rolnik lub domownik kontynuujący podleganie ubezpieczeniu...

  Materiał siewny 2020 – ruszył nabór wniosków

  Od 25 maja do 25 czerwca rolnicy mogą składać w ARiMR wnioski o przyznanie dopłaty z tytułu...

  MRiRW: preferencyjne kredyty obrotowe z gwarancją spłaty

  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi podpisał z Prezesem Banku Gospodarstwa Krajowego aneks do umowy w sprawie finansowania...

  Kolejne Mistrzostwa Polski tuż, tuż

  Trwa rekrutacja amatorskich drużyn piłkarskich z małych miejscowości liczących do 25 000 mieszkańców. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 6 marca 2020 roku. Szczegółowy opis turnieju oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na www.procamcup.pl.

  To już IV edycja Ogólnopolskiego TurniejuPiłkarskiegodla dzieci z małych miejscowościi wsi PROCAM CUP 2020, którego organizatorem pozostaje firma PROCAM Polska we współpracy z BASF Polska.

  Jak mówią organizatorzy turnieju PROCAM CUP 2020, tego typu rozgrywki i zdrowa rywalizacja między młodzieżą, uskrzydlają, doświadczają i rozwijają pasje, które są tak istotnym elementem życia każdego z nas. Szybkość i sprawność rozwoju dziecka w obszarzejego zainteresowań uwarunkowane jest naturalnymi zdolnościami, dlatego organizatorzy dążą by te pasje i zainteresowania wspierać i pomagać rozwijać jak najwcześniej to możliwe.

  Tak jak w poprzednich edycjach, zostanierozegranych sześć turniejów eliminacyjnych z udziałem sześciu zespołów. Każda zwycięska drużyna spośródturniejów regionalnych awansuje do finału głównego, któryodbędzie sięw Kołobrzegu na początku czerwca.Zmagania rozpoczynają się już w połowie kwietnia, a zgłoszenia przyjmowane są tylko do 6 marca. Zachęcamy do zgłaszania drużyn, ponieważ w tym turnieju nikt nie jest przegrany. Wszyscy uczestnicy otrzymają sprzęt sportowy i nagrody za udział w rywalizacjach.

  W skład każdego zespołu wejdą chłopcy rocznika 2009 i młodsi lub dziewczęta rocznik 2008
  i młodsze. Każdyzespółmoże składać się z maksymalnie15 zawodników oraz 3 opiekunów. Mogą̨ występować́ zespoły mieszane (chłopcy i dziewczynki). Swoje drużyny zgłaszać mogą np. szkoły podstawowe i kluby sportowe z małych miejscowości.Warunkiem jednak jest, by nie były to profesjonalne drużyny piłkarskie.

  Turnieje regionalne odbywać się będą zgodnie z poniższym harmonogramem: Myślibórz, woj. zachodniopomorskie – 17 kwietnia, Pawłów Trzebnicki, woj. dolnośląskie – 20 kwietnia, Ryjewo, woj. pomorskie – 23 kwietnia, Choroszcz, woj. podlaskie – 8 maja, Radymno, woj. podkarpackie – 18 maja, Chodzież, woj. wielkopolskie – 22 maja, Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie (Wielki Finał) – 7 czerwca.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię