-9.8 C
Warszawa
niedziela, 1 sierpnia, 2021

  Kolejny tragiczny wypadek. 9-latek wyskoczył z ciągnika wprost pod samochód

  Najnowsze

  Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miejscowości Felcyn (gm. Lutocin). Dziecko wpadło wprost pod koła busa. Niestety zginęło na miejscu.

  W środę o godzinie 13:30 żuromińska policja otrzymała zgłoszenie od od uczestnika zdarzenia, o zdarzeniu drogowym miejscowości Felcyn. Na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie służby ratunkowe. Załoga pogotowia przystąpiła do reanimacji, jednak bezskutecznie. 9-latek zmarł na miejscu.

  Policjanci ustalili, że dziecko chciało pomóc dziadkowi w sposób bezpieczny wjechać na teren swojej posesji. Według relacji kierującego ciągnikiem, chłopiec wyskoczył wprost pod koła nadjeżdżającego z na przeciwka samochodu dostawczego m-ki mercedes, kierowanego przez 24-letniego mieszkańca powiatu żuromińskiego. Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia do przyjazdu prokuratora. Kierujący zostali przebadani na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Oboje byli trzeźwi.

  Czynności w tej sprawie prowadzi żuromińska Policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mławie.

  ŹródłoKPP Żuromin

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zamów koszulkę
  kalendarz dostaniesz

  spot_img

  Już 312 przypadków ptasiej grypy

  Główny Lekarz Weterynarii w wydanym komunikacie poinformował o stwierdzeniu kolejnych ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) u drobiu nr...

  Więcej artykułów