-9.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Konferencja „Środowisko Informacji” – 2015

  Najnowsze

  W październiku odbędzie się druga edycja konferencji „Środowisko Informacji” poświęconej udostępnianiu informacji o środowisku i jej praktycznemu wykorzystaniu. Ministerstwo Środowiska zaprasza do zapoznania się z programem wydarzenia.

  Konferencja „Środowisko Informacji” - 2015, agri24

  Konferencja „Środowisko Informacji” to największe w Polsce spotkanie specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem, gromadzeniem, przetwarzaniem i aktywnym udostępnianiem danych i informacji o środowisku i jego ochronie.

  Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 7-8 października br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Pierwszego dnia planowana jest sesja plenarna dla wszystkich uczestników spotkania, natomiast drugiego dnia przewidziano 5 równoległych sesji tematycznych (Oceny oddziaływania na środowisko, Monitoring, Przegląd zasobów bazodanowych o środowisku, Wykorzystanie technologii w pozyskiwaniu danych o środowisk, Wykorzystanie danych o środowisku) oraz warsztaty komputerowe. Szczegółowy program konferencji – tutaj.

  Rejestracja – za pomocą formularza elektronicznego potrwa od 25 sierpnia do 9 września lub do wyczerpania wolnych miejsc.

  Organizatorami spotkania są Ministerstwo Środowiska, Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Cztery osoby, w tym troje dzieci trafiły do szpitala po zderzeniu kombajnu z samochodem osobowym [zdjęcia]

  Do kolejnego wypadku z udziałem kombajnu doszło w województwie podlaskim. Samochód osobowy zderzył się z kombajnem. Zdarzenie miało miejsce w...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -