-9.8 C
Warszawa
sobota, 22 stycznia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Krzysztof Ciecióra został wiceministrem rolnictwa

  Najnowsze

  Wicepremier, minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk wręczył dziś Krzysztofowi Cieciórze akt powołania na stanowisko podsekretarza stanu.

  Nowy wiceminister współprowadzi rodzinne gospodarstwo rolne. Ostatnio pełnił funkcję wicewojewody łódzkiego.

  Życiorys

  Krzysztof Ciecióra (ur. 1989 r.) – mieszkaniec Radomska, absolwent studiów Master of Business Administration  z EY Academy, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Historyczno – Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego.

  Był doradcą Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.

  W latach 2015-2016 sprawował funkcję pełnomocnika prezydenta miasta Opola ds. współpracy ze środowiskiem akademickim. Pomiędzy 2016 a 2018 rokiem w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim pełnił funkcje: zastępcy dyrektora Wydziału Infrastruktury i Nieruchomości, pełnomocnika wojewody ds. biznesu i przedsiębiorczości, jak również przewodniczył wojewódzkiemu zespołowi ds. cudzoziemców w wojewódzkie opolskim.

  Działał także jako Instruktor w Związku Harcerstwa Polskiego w Radomsku.

  Żonaty, współprowadzi rodzinne gospodarstwo rolne.

  1 KOMENTARZ

  1. Pewnie, że jestem zadowolona z rozwoju sytuacji. Moim zdaniem to dobry wybór, tym bardziej, że ten człowiek związany jest z polską wsią od urodzenia i zna obecne problemy rolników.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  spot_img

  Kościoły otrzymały 90 235 ha państwowej ziemi rolnej

  Od początku działalności  Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa i jego poprzedniczek prawnych: Agencji Własności Rolnej Skarbu Państwa i Agencji Nieruchomości...

  Więcej artykułów