-9.8 C
Warszawa
środa, 10 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Kup „kogut” ostrzegawczy na ciągnik i wesprzyj budowę delfinarium

  Najnowsze

  Szanowni Internauci – grupa lekarzy, rehabilitantów i zootechników uruchamia pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacyjny z delfinami, czyli Górnośląskie Centrum Delfinoterapii (GCD). Za pomocą 5 delfinów-butlonosów będą w nim leczone dzieci oraz osoby dorosłe cierpiące na choroby psychiczne, neurologiczne, onkologiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży.

  Przy obiekcie ma działać mały hotel i restauracja. Wieczorami chętni będą mogli popływać z naszymi morskimi pupilami. Mamy m.in. biznes plan, cash flow, podpisaną wstępną umowę o kupnie delfinów, opracowane systemy: filtracji, zasalania i odsalania wody, cały schemat koncepcyjno-funkcjonalny ośrodka zrobiony przez architektów, kadrę medyczną przeszkoloną do pracy z delfinami oraz  kadrę medyczną dla delfinów.

  Prowadzimy działalność gospodarczą. Delfiny które otrzymamy już 3 pokoleniu urodziły się w delfinarium i nie mają żadnych szans na powrót do życia w ich naturalnym środowisku. Unia Europejska zezwala na  budowanie takich obiektów.

  Szanowni Internauci banki nie chcą nam dać kredytu ponieważ mamy za mały wkład własny. Sprzedajemy więc w Internecie różne przedmioty m.in. m.in. koguty ostrzegawcze na maszyny rolnicze. Zachęcam do jego kupienia. Uzyskane pieniądze przeznaczmy na budowę delfinarium.

  Koguty można obejrzeć:

  https://www.olx.pl/oferta/lampa-ostrzegawcza-pomaranczowa-kogut-ostrzegawczy-pomaranczowy-CID628-IDakD8H.html

  Posiadamy też mnóstwo pięknych ozdób świątecznych

  https://www.olx.pl/oferta/ozdoba-swiateczna-oswietlenie-choinkowe-duza-choinka-led-CID628-IDpXTzP.html

  https://www.olx.pl/oferta/ozdoba-swiateczna-oswietlenie-choinkowe-dzwonki-dzwoneczki-led-CID628-IDpXTp9.html

  https://www.olx.pl/oferta/swiecznik-adwentowy-siedmioramienny-CID628-IDpVpPp.html

  Więcej informacji o tym przedsięwzięciu jest  na www.delfinoterapia.cuprum.pl  Informacji udziela też Aleksandra Piaścik, Katowice. Tel. kom. 604 611-128, delfinoterapia@op.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ukradli ciągnik z przyczepą. Maszyny ukryli w zaroślach

  W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie zgłosił się mieszkaniec Wolsztyna informując, że nieznany sprawca, bądź sprawcy...

  Więcej artykułów