Firma ROLBUD Pędziwiatr powstała w 2007 roku. Praktycznie od samego początku byliśmy bezpośrednim dystrybutorem ciągników rolniczych VALTRA i pługów Gregoire-Besson. W ciągu kolejnych lat działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami maszyn rolniczych. Naszym Klientom możemy zaoferować sprzęt takich marek jak: Amazone, Bury, Delimbe, EXPOM Krośniewice, Gregoire-Besson, Jeantil, Krone, Meprozet, Metal-Fach, Metaltech, Quicke, Rabe, Rolmako, Staltech i Strautmann. W ofercie posiadamy również ładowarki MERLO.

W chwili obecnej jesteśmy również autoryzowanym dealerem ciągników i maszyn zielonkowych FENDT.

Dodatkowo, naszym Klientom prowadzącym hodowlę krów mlecznych możemy zaoferować pełen asortyment produktów firmy DeLaval.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę przedsprzedażową (m.in. pomoc przy wypełnianiu wniosków PROW), sprzedażową oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny realizowany przez wysokiej klasy specjalistów. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez partnerskie firmy. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami technicznymi. Zdobytą wiedzę wykorzystujemy, aby jak najlepiej dopasować ofertę do indywidualnych wymagań naszych Klientów.

Dysponujemy własnym serwisem, który zapewnia niezawodną pracę wszystkich maszyn zakupionych w naszej firmie. Usługi serwisowe świadczymy na miejscu, jak również u Klienta. Gwarantujemy szybki czas reakcji w przypadku wystąpienia awarii, co ma szczególne znaczenie podczas prac polowych.

Rok 2015 rozpoczęliśmy od przenosin do nowego salonu firmowego, mieszczącego się w Głuchowie przy ul. Sportowej 3, do którego serdecznie Państwa zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00 - 16:00 08:00 - 16:00 08:00 - 16:00 08:00 - 16:00 08:00 - 16:00 - -
  • Osoba Adam Pędziwiatr
  • Adres ul. Sportowa 3
    96-130 Głuchów

Dodaj opinię.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Agri24 Wiadomości Rolnicze Bądź na bieżąco