Scout Eurotrade – to 10-letnie doświadczenie w imporcie certyfikowanych maszyn rolniczych, w szczególności projektów z Włoch, ale realizowanych po konkurencyjnych kosztach produkcji w Chinach.
Sprzedajemy funkcjonalne, bezpieczne, trwałe i proste w obsłudze ciągniki, mini traktory, osprzęt i części zamienne w 6 państwach Wschodniej Europy i Azji. Od 2008 roku mamy przedstawicielstwa następujących krajach: Polska (Gdańsk), Ukraina (Kijów i Połtawa), Rosja (Sankt Petersburg, Moskwa, Tuła), Armenia (Erewań), Kazachstan (Astana), .

Dostarczamy ciągniki i części od największego producenta maszyn przemysłowych Zoomlion na rynki Rosji i Polski. Importujemy certyfikowany sprzęt z Chin taki znanych marek jak Dongfeng; Shifeng; Foton Lovol; Xingtai.

Oprócz prowadzonego importu produkujemy nasze własne markowe moto-traktorki, znane na rynku pod markami handlowymi: «Scout»i «Fighter». Stała kontrola jakości produkcji oraz  uwzględnianie życzeń klientów determinują wysoki poziom zaufania do naszej firmy.

Scout Eurotrade ma rozwinięntą sieć sprzedaży, dlatego każde miasto w.w. państw ma swój autoryzowany punkt dealerski. W celu obejrzenia i testowania ciągników i maszyn rolniczych zadzwoń, a skierujemy Cie do najbliższego dealera.

Agri24 Wiadomości Rolnicze Bądź na bieżąco