piątek, 7 października, 2022
-9.8 C
Warszawa

  METAL-FACH Finansowanie Fabryczne

  Najnowsze

  Od początku lipca 2015 dla klientów Metal-Fach dostępna jest atrakcyjna forma finansowania fabrycznego przygotowanego we współpracy z BZ WBK Leasing.

  METAL-FACH Finansowanie Fabryczne, agri24

  Co oznacza finansowanie fabryczne?
  METAL-FACH Finansowanie Fabryczne to wygodne rozwiązanie dla rolników, którzy chcą zakupić maszyny produkowane przezMetal-Fach Sp. z o. o. Dla tych, którzy zdecydowali się na zakup naszych maszyn i urządzeń rolniczych oferujemy finansowanie zakupu na korzystnych warunkach. Dostępne są 3 warianty: 5 x 20% na 12 miesięcy, 5 x 20% na 24 miesiące oraz 4 x 25% na 18 miesięcy. Oferta finansowania fabrycznego jest dostępna we wszystkich punktach sprzedaży Metal-Fach oraz u wyspecjalizowanej w obsłudze rynku rolnego sieci ponad 70 mobilnych Doradców ds. Agrobiznesu BZ WBK Leasing, a także w blisko 800 oddziałach Banku Zachodniego WBK, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

  Promocja
  Wspomniane wcześniej warianty finansowania to korzystna ofertaPOŻYCZKI  na atrakcyjnych cenowo warunkach:
  • 5 x 20% na 12 miesięcy i udziałem własnym na poziomie 20% i kwartalnych ratach spłaty,
  • 5 x 20% na 24 miesiące i udziałem własnym na poziomie 20% i półrocznych ratach spłaty,
  • 4 x 25% na 18 miesięcy i udziałem własnym na poziomie 25% i półrocznych ratach spłaty.
  Koszt obsługiPOŻYCZKI  to jedynie 1 zł doliczana do raty.

  Jak uzyskać finansowanie fabryczne
  Finansowanie fabryczne dla rolników dostępne jest m.in. w procedurze uproszczonej. Dla transakcji do 500 tys. PLN formalności ograniczone są do minimum i w efekcie do wydania decyzji wystarczy jedynie oświadczenie o uzyskiwanym przez gospodarstwo przychodzie i dochodzie. By uzyskać finansowanie, rolnicy nie muszą przedstawiać dokumentów finansowych.

  Dobra oferta wynika z doświadczenia
  Finansowanie fabryczne METAL-FACH Finansowanie Fabryczne jest efektem współpracy czołowego producenta sprzętu dla rolnictwa Metal-Fach Sp. z o. o. oraz BZ WBK Leasing, jednego z liderów wśród firm leasingowych w finansowaniu inwestycji gospodarstw rolnych w Polsce.
  BZ WBK Leasing jest częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK. Oferta jest dostępna u ponad 70 mobilnych Doradców ds. Agro BZ WBK Leasing, którzy dojeżdżają do klientów na terenie całego kraju oraz w blisko 800 placówkach Banku Zachodniego WBK. Rolnictwo jest dla firmy jednym z kluczowych sektorów rynku – już od 2005 roku podsiada ofertę dedykowaną dla Agro. Jako pierwsza firma leasingowa w Polsce BZ WBK Leasing wprowadził POŻYCZKĘ  na zakup gruntu” dedykowaną przedsiębiorcom rolnym.
  BZ WBK Leasing kładzie duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi kontrahentami, co potwierdzają wyniki i sukces rynkowy. W pierwszej połowie 2015 r. firma osiągnęła rekordowe wyniki sprzedaży, a wartość sfinansowanych aktywów netto w tym czasie wyniosła 1,9 mld PLN. Dynamika wzrostu w stosunku do poprzedniego roku to blisko 40%. Dzięki takim rezultatom Spółka umocniła pozycję w ścisłej czołówce firm leasingowych w Polsce.

  żródło: METAL-FACH 

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Znamy stawki płatności bezpośrednich za 2022 r.

  Europejski Bank Centralny opublikował dziś tj. 30 września 2022 r. kurs wymiany, po którym przeliczane będą płatności bezpośrednie oraz...

  Więcej artykułów