Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery potrwają od czwratku 21 do niedzieli 24 stycznia. Zwiedzający będą mieli okazję poznać najnowsze rozwiązania z zakresu uprawy i hodowli, szeroką ofertę nawozów, środków do ochrony roślin, dodatków paszowych. W gronie wystawców znajdą się firmy oferujące sprzęt zootechniczny, weterynaryjny oraz artykuły związane z wyposażeniem maszyn rolniczych.

– Tegoroczna edycja Targów zapowiada się bardzo okazale. Na pewno spełni pokładane w niej oczekiwania i jeszcze bardziej ugruntuje swoją pozycję wśród targów rolniczych na świecie – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Liczymy, że nasi wystawcy udowodnią, iż integracja poszczególnych procesów w działalności rolniczej może mieć pozytywny wpływ na koszty, jakość produktów i kwestie ekologiczne – dodaje Jakub Patelka.

Pierwszego dnia w programie jest wykład na temat energooszczędnych technologii w produkcji zwierzęcej. Również w czwartek podczas XII konferencji Bioenergia w rolnictwie uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać odnawialne źródła energii na różnych terenach Polski.

W piątek (22.01) w południe uroczyste otwarcia Targów Polagra-Premiery oraz początek Forum Producentów Rolnych. Kolejnego dnia wykład i dyskusja: Jak zaoszczędzić na opłatach? oraz cykl wykładów na temat sektora przyczep i ciągników w Polsce i Europie.

Targi POLAGRA-PREMIERY są bardzo dobrze usytuowane w czasie. To platforma do spotkań towarzyskich, wymiany poglądów, zawierania korzystnych kontaktów biznesowych.

– Na Targach POLAGRA-PREMIERY zaprezentujemy całą gamę maszyn, ale przede wszystkim skupimy się na ciągnikach IV generacji oraz nowych modelach serii N – mówi Adam Wiatroszak z AGCO Sp. z o.o.

– Targi POLAGRA-PREMIERY to jedyne wydarzenie, na którym pragniemy zaprezentować największą liczbą nowości – mówi Artur Szymczak, dyrektor zarządzający firmy Kuhn Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.

Organizatorzy zadbali o najmłodszych miłośników rolnictwa. W pawilonie 7 podczas Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY słychać będzie śmiech dzieci. Wszystko za sprawa STREFY JUNIORA, która w dniach 23-24 stycznia 2016 roku w godzinach od 9-18 w pawilonie 7 będzie do dyspozycji najmłodszych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj