Nikt nie wątpi w to, że minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel nie jest zapracowany. W sumie pełni rolę ministra konstytucyjnego, kieruję ważną gałęzią gospodarki oraz sprawuje mandat posła na Sejm RP. Ale czy minister Jurgiel nie wziął na siebie zbyt wymagających obowiązków?

– Proszę o przerwę i przebudzenie śpiącego ministra konstytucyjnego, który spoczywa w dolnej palarni – poprosiła z sejmowej mównicy Kinga Gajewska z PO. – Zwracam się szczególnie do pani premier, to jest członek pani rządu – dodała.

Ministra Jurgiela podczas drzemki zdemaskowały posłanki opozycji – Kinga Gajewska, która nagrała filmik jak minister śpi oraz Agnieszka Pomaska, obie posłanki z klubu PO.

Wczoraj posłowie głosowali kilka ważnych ustaw m.in.: ustawy Prawo o prokuraturze, ustawy budżetowej na 2016 czy też projektów obywatelskich np. ograniczenia finansowania religii w szkołach, można współczuć posłom, tak ciężkiej pracy po godzinach.

2 KOMENTARZE

  1. […] Jesteście Państwo kolejną grupą najlepszych rolników, którzy mogą być śmiało stawiani za wzór do naśladowania. Reprezentujecie grupę zawodową, która pomimo wielu różnych przeciwności dba o nasze bezpieczeństwo żywnościowe. Dziękuję za Państwa trud i wysiłek. Sprawy rolnictwa i gospodarki żywnościowej, poprawa warunków konkurencjności i możliwości rozwojowych są dla mnie priorytetem – mówił do laureatów Minister Jurgiel. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj