-9.8 C
Warszawa
niedziela, 7 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Ministerstwa oświadczenie w sprawie suszy

  Najnowsze

  Ministerswo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wczoraj wieczorem wydało oświadczenie w sprawie suszy. Poniżej prezentujemy treść tego oświadczenia.

  Ministerstwa oświadczenie w sprawie suszy, agri24

  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi na bieżąco analizuje sytuację związaną z suszą. Zbieramy dane o szacunkowych stratach i analizujemy możliwości budżetowe dotyczące uruchomienia różnorodnej pomocy poszkodowanym rolnikom.

  Do dziś nie podjęte zostały żadne decyzje dotyczące wysokości i formy pomocy. Członkowie rządu są na bieżąco informowani o sytuacji. Jednocześnie trwają analizy możliwości finansowych budżetu państwa oraz starania o uzyskanie pomocy z Komisji Europejskiej.

  Wszelkie informacje medialne dotyczące konkretnych stawek pomocy należy traktować jako spekulacje lub wstępne, niezatwierdzone efekty pracy zespołów roboczych.

  Przypominamy, że wczoraj w Sejmie odbyła się burzliwa deskusja na temat sytuacji w kraju. Więcej informacji w artykule poniżej.

   Pomoc naprawdę socjalna po 1-2 tys. zł

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Kontrolowali kombajny, ciągniki i maszyny rolnicze

  Jak co roku w czasie żniwnym  przedstawiciele Okręgowego Inspektoratu Pracy, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Komendy Powiatowej Państwowej Straży...

  Więcej artykułów