-9.8 C
Warszawa
czwartek, 30 czerwca, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Niemieckie „sieciówki” z pomocą producentom mleka

  Najnowsze

  ALDI, jedna z niemieckich „sieciówek” (odpowiednik Biedronki), podniósł delikatnie ceny mleka i masła, prosząc swoich klientów o wyrozumiałość – donoszą niemieckie media. Na rynku mleka w Niemczech zauważalne są pierwsze ruchy cenowe, a do ALDI dołączył dyskont NETTO.

  ALDI, cena mleka, Agri24
  Mleko od 1 października jest droższe o 4 centy, a masło o 10 centów – poinformowały sieci handlowe. ALDI oznajmił, że w ten sposób zareagował na obecną trudną sytuację rodzimych producentów mleka.

  Według informacji podanej przez przedstawicieli sieci firma doceniła wysoką jakość produktów niemieckiego rolnictwa, a celem tych ruchów cenowych jest utrzymanie długotrwałej produkcji żywności w Niemczech.

  Ceny zakupu w ALDI podlegają regułom podaży i popytu. Takie deklaracje denerwują niemieckich farmerów, którzy przypominają, że żadna „sieciówka” nie pytała nikogo o zgodę, gdy obniżała ceny na produkty wytworzone z mleka.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ 

  W Polsce stosunkowo dobre ceny żywca

  Ogólnopolski Konkurs na Wieniec Dożynkowy Rozstrzygnięty!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ciągnik skradziony we Francji, odnaleziony pod Sandomierzem

  Mundurowi z Komisariatu Policji w Koprzywnicy uzyskali informację, że na terenie prywatnej posesji w gminie Klimontów może znajdować pochodzący...

  Więcej artykułów