fot. ilustracyjne

Do nieszczęśliwego wypadku podczas wykonywania prac polowych doszło w jednej z miejscowości w gm. Wysokie. W trakcie prac związanych z wykopywaniem buraków cukrowych 25-letni mężczyzna został wciągnięty przez jeden z wałków kombajnu. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Jak ustalili policjanci z Komisariatu w Bychawie, w poniedziałek 25-latek wraz ze swoim ojcem wykopywali na polu buraki cukrowe. Starszy z mężczyzn jeździł ciągnikiem z kombajnem, a jego syn miał drugim ciągnikiem z przyczepą wywozić buraki.

W pewnym momencie, kiedy  52-latek dojechał do końca kopanego rzędu i cofnął ciągnikiem  do tyłu zauważył na ziemi leżącą czapkę syna. Kiedy podszedł do kombajnu, zobaczył, że z tyłu maszyny leży jego syn, którego ubranie było wciągnięte przez wałki  kombajnu.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

52-latek szybko wydostał poszkodowanego z maszyny i na miejsce wezwał pogotowie. Mężczyzna został przetransportowany do lubelskiego szpitala z poważnymi obrażeniami ciała.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Niewykluczone, że 25-latek mógł znajdować się w stanie nietrzeźwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.