10.9 C
Warszawa
niedziela, 31 maja, 2020

Dramat rolnika z Podlasia. Spłonęły krowy, budynki i maszyny

21 maja 2020 r. o godz. 10:47 do SKKP w Sokółce wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Sadowo, gmina Dąbrowa...

  Nietrzeźwa 36-latka wjechała do rowu i poszła po ciągnik

  Najnowsze

  Dramat rolnika z Podlasia. Spłonęły krowy, budynki i maszyny

  21 maja 2020 r. o godz. 10:47 do SKKP w Sokółce wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego...

  Informacja dla rolników i domowników, którzy prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą

  Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników, rolnik lub domownik kontynuujący podleganie ubezpieczeniu...

  Materiał siewny 2020 – ruszył nabór wniosków

  Od 25 maja do 25 czerwca rolnicy mogą składać w ARiMR wnioski o przyznanie dopłaty z tytułu...

  36-latka odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu kierowała volvem i tracąc panowanie nad samochodem wjechała do przydrożnego rowu. Za kierowanie pojazdu na podwójnym gazie można nawet na 2 lata trafić do więzienia.

  W piątek po godzinie 22:30 dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenie o znajdującym się w rowie samochodzie. Pojazd marki Volvo miał znajdować się w okolicach remizy strażackiej w miejscowości Łabuńki Drugie. Skierowany na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie. Policjanci w pojeździe nie zastali żadnych osób, jednak na miejscu kierowcy na podłodze odnaleźli damski portfel oraz telefon. Ustalili właścicielkę samochodu – 36-latkę z gminy Sitno. Kiedy policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia pojawiła się tam właścicielka samochodu ze znajomymi, którzy przyjechali ciągnikiem rolniczym, aby wyciągnąć volvo z przydrożnego rowu.

  Od 36-latki mundurowi wyczuli silną woń alkoholu, przeprowadzone badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Wstępne ustalenia wskazywały na to, że do przydrożnego rowu volvem wjechała nietrzeźwa 36-latka. Podejrzana o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni wszelkie okoliczności zdarzenia.

  źródło: Lubelska Policja

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię