-9.8 C
Warszawa
poniedziałek, 15 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Nowe protesty na ternie całego kraju

  Najnowsze

  O godzinie 9.00 rozpoczął się protest rolników w miejscowości Nur. Jak informuje szef Mazowieckiej Rady Wojewódzkiej NSZZ RI "Solidarność" rolnicy blokować będą drogę nr 63.

   

  Protest potrwa do godziny 15.00. O godz. 13.00 planowana jest konferencja prasowa z udziałem Przewodniczącego NSZZ RI "Solidarność" Jerzego Chróścikowskiego, Przewodniczącego Komitetu Protestacyjnego Rolników Woj. Zachodniopomorskiego i szefa Rady Wojewódzkiej Edwarda Kosmala, Przewodniczącego Mazowieckiej Solidarności RI Stefana Szańkowskiego oraz byłego ministra rolnictwa Gabriela Janowskiego.

  Od wczoraj 17.02.2015 roku trwa protest rolników w Księżpolu (pow. biłgorajski, województwo lubelskie). Jak informuje jeden z organizatorów protestu – wiceprzewodniczący Krajowej Sekcji Rolnictwa Ekologicznego NSZZ RI "Solidarność" Tomasz Obszański, rolnicy protestować będą do soboty, solidaryzując się z protestującymi w Warszawie.

  Na 18.02. 2015 roku protest zapowiedzieli także związkowcy z "Rolniczej Solidarności" w powiecie Wieluńskim. Rolnicy blokować będą drogę krajową nr 45 w okolicy miejscowości Ostrówek. Planowana jest pikieta z udziałem kilkunastu ciągników.

   

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Cztery osoby, w tym troje dzieci trafiły do szpitala po zderzeniu kombajnu z samochodem osobowym [zdjęcia]

  Do kolejnego wypadku z udziałem kombajnu doszło w województwie podlaskim. Samochód osobowy zderzył się z kombajnem. Zdarzenie miało miejsce w...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -