New-Holland powiększa swoją bogatą gamę wiodących w branży ciągników specjalistycznych. Rozwiązania takie jak oś przednia SuperSteer, system jezdny SmartTrax, montowana fabrycznie kabina w ciągnikach gąsienicowych serii T, kabina BlueCAB4, system Noria w maszynach do zbioru winogron serii Braud są stosowane jedynie w produktach marki New Holland.

Nowy, flagowy model TK4 o większej mocy i wydajniejszym układzie hydraulicznym

New Holland jest synonimem perfekcji w segmencie ciągników gąsienicowych już od ponad 90 lat, nieustannie poprawiając wydajność i komfort pracy. Teraz seria ciągników TK4 zostaje poszerzona o nowy flagowy model o mocy 107 KM (79 kW), stworzony z myślą o profesjonalnych rolnikach oczekujących od maszyn większej wydajności i lepszych osiągów. Nowy model posiada nową, większą 3-stopniową pompę hydrauliczną o wydatku 80 l, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością korzystać z większych narzędzi.

W obszarze kabiny do ciągników gąsienicowych i gumowych gąsienic marka New Holland może stanowić przykład do naśladowania dla innych i jest jedynym producentem oferującym – nota bene ulepszoną – kabinę jako wyposażenie fabryczne. Nowa kabina jest oferowana w czterech wersjach do prac polowych i prac w terenie pagórkowatym. Wprowadzono w niej liczne udoskonalenia takie jak nowa osłona pomiędzy komorą silnika i stanowiskiem operatora, która chroni go przed gorącym powietrzem i kurzem, lub wysoko wydany układ klimatyzacji z większymi wentylatorami zapewniającymi stabilniejszy i płynniejszy przepływ powietrza.

Ciągniki serii T4K posiadają również dodatkowe elementy wyposażenia, które zwiększają bezpieczeństwo pracy na bardzo stromych stokach. Należy do nich układ Steering-O-Matic™ Plus, będący najnowocześniejszym układem kierowniczym w branży, oraz unikatowy gąsienicowy układ jezdny SmartTrax, który łączy w sobie elastyczność gumy i wytrzymałość stali.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię