Kilkunastu funkcjonariuszy policji i żandarmerii wojskowej brało udział w obławie na dzika na lubelskich ulicach. Zwierzę zostało zauważone wczesnym popołudniem w rejonie ulicy Nałęczowskiej. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy. Ponieważ dzik cały czas się przemieszczał, powiadomiono o wszystkim lekarza weterynarii – podał portal lublin112.pl

W dniu wczoraj tj. 28 grudnia od godzin popołudniowych policjanci oraz funkcjonariusze żandarmerii wojskowej a także lekarz weterynarii, prowadzili obławę na dzika, który przemieszczał się po ulicach Lublina.

Zadaniem funkcjonariuszy było zabezpieczenie dzika, tak aby zwierzę nie dostało się na jezdnię i nie stworzyło zagrożenia w ruchu drogowym oraz aby nikt postronny nie ucerpiał.

Jak dodaje portal lublin112.pl – około godziny 17:20 w rejonie ulicy Wajdeloty dzik został trafiony wystrzelonym środkiem usypiającym.

W akcji udział brało kilkudziesięciu funkcjonariuszy policji, żandarmerii wojskowej oraz lekarz Lubelskiego Centrum Małych Zwierząt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Proszę podać swoje imię