10.9 C
Warszawa
niedziela, 31 maja, 2020

Dramat rolnika z Podlasia. Spłonęły krowy, budynki i maszyny

21 maja 2020 r. o godz. 10:47 do SKKP w Sokółce wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Sadowo, gmina Dąbrowa...

  Pijany 30-latek rozrzucał obornik na drogę

  Najnowsze

  Dramat rolnika z Podlasia. Spłonęły krowy, budynki i maszyny

  21 maja 2020 r. o godz. 10:47 do SKKP w Sokółce wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego...

  Informacja dla rolników i domowników, którzy prowadzą pozarolniczą działalność gospodarczą

  Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników, rolnik lub domownik kontynuujący podleganie ubezpieczeniu...

  Materiał siewny 2020 – ruszył nabór wniosków

  Od 25 maja do 25 czerwca rolnicy mogą składać w ARiMR wnioski o przyznanie dopłaty z tytułu...

  Kolejny kierowca, który zdecydował się na jazdę po alkoholu, wpadł w ręce policjantów. Mężczyzna kierował ciągnikiem rolniczym mając prawie 1,3 promila. Ponadto, 30 – latek, zamiast na polu, obornik rozrzucał na drodze. 

  Dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o tym, że na terenie jednej z miejscowości w powiecie łomżyńskim kierujący ciągnikiem, zamiast wywozić obornik na pole, rozrzuca go na drodze. Gdy na miejsce dotarł patrol „drogówki”, to zastał młodego mężczyznę w ciągniku rolniczym, od którego wyczuwalna była wyraźna woń alkoholu.

  Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 30 – latek wykonywał pracę w gospodarstwie mając prawie 1,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna natychmiast stracił prawo jazdy.

  Musiał też sprzątnąć drogę, którą zanieczyścił obornikiem. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem 30-latka zajmie się sad.

  Policjanci apelują o rozsądek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.

  źródło: Policja Łomża

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię

  1 357 Obserwujący
  Obserwuj