-9.8 C
Warszawa
sobota, 21 maja, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Policja szuka świadków wypadku z udziałem ciągnika

  Najnowsze

  9 maja br. w Kurowie (woj. pomorskie) doszło do wypadku drogowego z udziałem ciągnika rolniczego z przyczepą ciężarową oraz samochodu fiat. W wyniku zdarzenia ciężko ranna kierująca fiatem została przewieziona do szpitala.

  Policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Kurowo na skrzyżowaniu. Policjanci wejherowskiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki natychmiast pojechali na miejsce zdarzenia. Po przyjedzie mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną, a także wykonywali ustalenia dotyczące zderzenia.

  Obecnie policjanci pracują nad sprawą i ustalają przyczyny wypadku oraz jego okoliczności. Jak ustalili policjanci na skrzyżowaniu doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z naczepą oraz samochodu osobowego fiat panda. 45-letni kierowca ciągnika rolniczego był trzeźwy. Ciężko ranna 48-latka kierująca fiatem została przewieziona do szpitala.

  Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt. Policja prosi kierowcę samochodu ciężarowego marki DAF koloru białego, który znajdował się na miejscu zdarzenia, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie. Można dzwonić pod numer 47 742 97 58 bezpośrednio do policjanta zajmującego się sprawą, bądź na numer sekretariatu 47 742 97 50 (w  godz. 7:30-15:30) . Można także kontaktować się za pośrednictwem poczty e-mail komenda.wejherowo@gd.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  4-latek za kierownicą ciągnika zatrzymany przez policję

  Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej ciągnik rolniczy. Na siedzeniu kierowcy siedział 4-latek, a obok niego na błotniku dziadek, który...

  Więcej artykułów