-9.8 C
Warszawa
sobota, 18 września, 2021

  Policjanci kontra dzik, który ukradł i zjadł… dzieciom pierogi

  Najnowsze

  Legniccy policjanci niejednokrotnie podejmują nietypowe interwencje. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymano sprawcę, kradzieży pierogów. Za ten czyn sprawca odpowiedziałby karnie, gdyby nie fakt, że był dzikiem…

  Wczoraj policjanci legnickiej drogówki zostali wysłani na nietypową interwencję. Do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wpłynęła informacja, że na ulicy Oświęcimskiej w Legnicy duży dzik zjadł dzieciom pierogi i teraz warczy na nie. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze, którzy zastali sprawcę kradzieży pierogów, oraz osoby poszkodowane.

  Za naganne zachowanie, sprawca odpowiedziałby karnie, gdyby nie fakt, że był…dzikiem. Policjanci w pierwszej kolejności zadbali o bezpieczeństwo osób, które znajdowały się w pobliżu zwierzęcia, a następnie przegonili dzika w bezpieczne miejsce, z dala od ludzi.

  Na szczęście, dzik nikomu nie zrobił krzywdy. Pamiętajmy jednak, że w przypadku spotkania z dzikiem, należy zachować ostrożność i nie zbliżać się do niego.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Jak przygotować opony rolnicze do sezonu.

  Przygotowanie opon rolniczych do sezonu Sezon zimowy jest najlepszym czasem na to, by przeprowadzać podstawowe prace konserwacyjneprzy pojazdach rolniczych. Niesprzyjające...

  Więcej artykułów