-9.8 C
Warszawa
środa, 10 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Policjanci kontra dzik, który ukradł i zjadł… dzieciom pierogi

  Najnowsze

  Legniccy policjanci niejednokrotnie podejmują nietypowe interwencje. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymano sprawcę, kradzieży pierogów. Za ten czyn sprawca odpowiedziałby karnie, gdyby nie fakt, że był dzikiem…

  Wczoraj policjanci legnickiej drogówki zostali wysłani na nietypową interwencję. Do Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wpłynęła informacja, że na ulicy Oświęcimskiej w Legnicy duży dzik zjadł dzieciom pierogi i teraz warczy na nie. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze, którzy zastali sprawcę kradzieży pierogów, oraz osoby poszkodowane.

  Za naganne zachowanie, sprawca odpowiedziałby karnie, gdyby nie fakt, że był…dzikiem. Policjanci w pierwszej kolejności zadbali o bezpieczeństwo osób, które znajdowały się w pobliżu zwierzęcia, a następnie przegonili dzika w bezpieczne miejsce, z dala od ludzi.

  Na szczęście, dzik nikomu nie zrobił krzywdy. Pamiętajmy jednak, że w przypadku spotkania z dzikiem, należy zachować ostrożność i nie zbliżać się do niego.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ukradli ciągnik z przyczepą. Maszyny ukryli w zaroślach

  W minionym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie zgłosił się mieszkaniec Wolsztyna informując, że nieznany sprawca, bądź sprawcy...

  Więcej artykułów