-9.8 C
Warszawa
niedziela, 7 sierpnia, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Ponad 80 % rolników zadowolonych ze swojego życia.

  Najnowsze

  Jak wynika z ostatnich badań przeprowadzonych przez Główny Urząd Statystyczny w pierwszej połowie 2015 r. ok. 78%  Polaków była zadowolona ze swojego życia ogólnie rzecz biorąc. Niezadowolona ze swojego życia była mniej więcej co 25 osoba (ok. 4%).

  Ponad 80 % rolników zadowolonych ze swojego życia. agri24

  Największy odsetek badanych (ok. 84% osób zadowolonych) jest zadowolonych z relacji z innymi ludźmi, w tym przyjaciółmi i znajomymi natomiast ok. 77%  jest zadowolonych ze swojej sytuacji rodzinnej.  Najbardziej niezadowoleni byliśmy ze swojej sytuacji finansowej, w tym dochodów (ok. 32%osób niezadowolonych).

  Ponad 80 % rolników zadowolonych ze swojego życia.

  Poziom ogólnego zadowolenia z życia jest najwyższy wśród uczniów i studentów (ok. 87%)a także wśród pracowników najemnych (ok. 84%), pracujących na własny rachunek (ok. 83%) oraz rolników (ok. 81%). Najniższy poziom ogólnej satysfakcji z życia zaobserwowano natomiast w grupach rencistów (ok. 56%) oraz bezrobotnych (ok. 64%). W 2015 r. zarówno w miastach ogółem , jak i na wsi mniej więcej cztery na pięć osób deklarowało ogólne zadowolenie z życia.

   

   

  Rolnicy w większości uważają też (ok. 66 %), że to czym sie zajmują w życiu ma sens a 2 na 3 osoby patrzą optymistycznie w swoją przyszłość.

  Generalnie odsetek osób doświadczających dobrej subiektywnej jakości życia na wsi wynosi 39% i jest wyższy niż w miastach o ok. 5 %.

  Program „Rolnik szuka żony” zniknie z anteny?Program „Rolnik szuka żony” zniknie z anteny?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Kontrolowali kombajny, ciągniki i maszyny rolnicze

  Jak co roku w czasie żniwnym  przedstawiciele Okręgowego Inspektoratu Pracy, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Komendy Powiatowej Państwowej Straży...

  Więcej artykułów