-9.8 C
Warszawa
środa, 28 września, 2022
  0,00 zł

  Brak produktów w koszyku.

  Pożar maszyn rolniczych. Łączne straty to 500 tys. zł

  Najnowsze

  W dniu 20.08. br. doszło pożaru ciągnika MF 6290 z kosiarką do koszenia poboczy jezdni w Białej Podlaskiej przy ul.  Janowskiej, który był w pełni objęty ogniem. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu 2 prądów wody w natarciu na palące się maszyny. Po ugaszeniu maszyn schładzano zbiornik na olej hydrauliczny.

  W dniu 20.08. br. doszło pożaru prasy belującej w Marylinie gm. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano rozwinięty pożar prasy belującej znajdującej się na polu. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i ugaszeniu urządzenia prądem wody w natarciu.

  PSP Biała Podlaska

  W dniu 22.08. br. doszło pożaru ładowarki teleskopowej Weidemann w Krzywowólce gm.  Sławatycze. Po przybyciu zastępów straży zastano palącą się w całości ładowarkę teleskopową. Właściciel podjął nieskuteczną próbę gaszenia pożaru przy użyciu gaśnic proszkowych. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów gaśniczych w natarciu, a następnie dokładnym przelaniu ładowarki i terenu wokół.

  PSP Biała Podlaska
  PSP Biała Podlaska

  Łączne straty z pożarów oszacowano na blisko 500 tys. zł.

  - Reklama -

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę wpisać swoje imię tutaj

  Ciągnął kobietę za traktorem. Kierowca kompletnie pijany

  Do zdarzenia doszło w niedzielę, przed godz. 18. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego kierując ciągnikiem,...
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - Reklama -