-9.8 C
Warszawa
niedziela, 1 sierpnia, 2021

  Prasa zmiażdżyła rolnika

  Najnowsze

  16 czerwca 2020 r. przed godz. 17.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie wpłynęło zgłoszenie o wypadku podczas prac polowych w miejscowości Szczepidło, gmina Krzymów.

  Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano Zespół Ratownictwa Medycznego prowadzący resuscytację oraz dwóch mężczyzn, którzy wydobyli poszkodowanego przyciśniętego przez prasę rolniczą przed przybyciem służb ratowniczych. Zespół Ratownictwa Medycznego zadysponował Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Niestety po długotrwałej akcji resuscytacji lekarz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdził zgon mężczyzny.

  fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Brzeźnie

  Dochodzenie w sprawie okoliczności powstania tego zdarzenia prowadzi Policja pod nadzorem Prokuratury.

  W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Brzeźno.

  1 KOMENTARZ

  1. Zawsze powtarzam, że ostrożność przede wszystkim. Czy wiadomo już, w jakich okolicznościach doszło do wypadku? Patrząc na wypadki w rolnictwie, niestety większość z nich spowodowana jest przez nieuwagę albo wpływ alkoholu. Myślę, że każdy rolnik powinien przechodzić obowiązkowe i coroczne kursy BHP.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Zamów koszulkę
  kalendarz dostaniesz

  spot_img

  Już 312 przypadków ptasiej grypy

  Główny Lekarz Weterynarii w wydanym komunikacie poinformował o stwierdzeniu kolejnych ognisk wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) u drobiu nr...

  Więcej artykułów